Birecik Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı
Birecik OSB’de Bir Fabrikanın Daha Temeli Atıldı..
Gün geçtikçe büyüyerek ilçemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan Birecik OSB’de bir prefabrik fabrikası faaliyete geçmiş, 6 fabrikanın da temeli atılmıştı. Bugünde bir fabrikanın daha temeli duala..
BAŞKAN ‘BİLGİN’OSBÜK GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE TOPLANTISINA KATILDI…..
OSBÜK Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ve bölgedeki 28 organize sanayi bölgesinin başkanlarının katılımlarıyla yap..
IMG_7664
Birecik OSB Yönetim Binasının Temeli Atıldı..
Bir an önce faaliyete geçmesi ve fabrika bacalarının tütmesi için çalışmaların hızla yürütüldüğü Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nin yönetim binasının yapım işi ihalesi geçtiğimiz hafta tamamlanmı..
ilangec
Birecik OSB Elektrik Yapım İşi İhale İlanı..
Birecik Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Cazibe Merkezleri  Destekleme Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Birecik Organize Sanayi Bölgesinde Birecik Organize Sanay..
WhatsApp Image 2020-02-13 at 11.47.44
Birecik OSB’de Bir Fabrikanın Daha Temeli Atıldı...
Gün geçtikçe değişen ve gelişen yatırımcıların dikkatini üzerine çeken Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nde bir fabrikanın daha temeli atıldı. 250 kişiye istihdam sağlayacak olan Gawli tekstil fabrikasını..
karacdg
Karacadağ Kalkınma Ajansı’ndan Birecik OSB’ye 5 Milyon 633 Bin TL’lik Hibe Desteği..
karacdg
Birecik OSB Yönetim Binası Yapım İşi İhale İlanı..
YAPIM İŞİ İÇİN İHALE İLANI Birecik Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Bi..
fabrika 6
Birecik OSB’de İlk Fabrikanın Temeli Atıldı..
110 Hektarlık alana kurulan, ilçemiz ekonomisine büyük katkı sağlayacak, birçok işsize iş kapısı açacak ve yatırımcılara büyük teşvik avantajları sunacak olan Birecik Organize Sanayi Bölgesinin altyapı ç..
img0445
Birecik Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi..
İlçe ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayacak olan ve altyapı çalışmalarında sona yaklaşılan Birecik Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı, Kaymakamımız Dr. Fatih Çelikkaya Başkanlığında..
WhatsApp Image 2019-06-15 at 22.14.53
Birecik Organize Sanayi Bölgesinde Altyapı Çalışmalarında Son Aşamaya Gelindi..
Altyapı çalışmaları devam eden Birecik Organize Sanayi Bölgesinde son aşamaya gelindi.Birecik Organize Sanayi Bölge Müdürü Muhammed DEMİR çalışmaları yerinde inceleyerek mühendislerden bilgi alışverişinde ..
BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Adres : Merkez Mah.Hastane Cad.Bahçelievler No:1
Birecik / ŞANLIURFA
Telefon : 0.414 652 1165 - 0.414 652 9095
Eposta : info@birecikosb.org.tr
BİRECİK ORGANİZE KISAYOLLAR

» Hakkımızda
» Yönetim kurulu
» Online Harita
» Talep Formu
BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ  

Birecik Organize Sanayi Bölgesi Kurumsal Web Sayfasında Kullanılan Yazı, resim, içerik vs. gibi materyaller telif haklarıyla korunmakta olup kaynak gösterilmeden kullanılamazlar.