" Birecik OSB’nin Parke Taşı Döşeme Çalışmalarının Bir Bölümü Tamamlandı "
YAZIYA AİT DÖKÜMANLAR
 • İÇERİK BİLGİLERİ
  27 Kasım 2018 Tarihinde Eklendi.
  Bu İçerik 729 views

  27 Kasım 2018 Salı

  İlçemiz ekonomisi ve istihdamı açısından son derece önemli olan ve yatırımcılara büyük teşvik avantajları sağlayan Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nin faaliyete geçerek bacalarının bir an önce tütmesi için çalışmalar aralıksız sürüyor.
  Alt yapı çalışmaları tamamlanan Birecik Organize Sanayi Bölgesinde iç ulaşım yollarının yapımı da hızlandırıldı. 9 metre genişliğinde ulaşım yolunun 320 metrelik kısmında orta refüj, 320 metre uzunluğunda 2 metre genişliğinde toplamda 640 m2 6’lık kilit parke taşı ile kaldırım, 320 metre oluk ve 2880 m2 10’luk kilit parke taşı döşemesi tamamlandı.
  Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÇELİKKAYA yatırımcılara ruhsat verme aşamasına gelen Birecik OSB’de bir bölümü tamamlanan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmaları ile Birecik OSB’nin girişine yapılacak kapının yerinde incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı.
  Yapılan incelemelerin ardından Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÇELİKKAYA, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Sadettin BİLGİN, Birecik Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Sayın Mehmet Yaşar KARAOĞLU, Yardımcısı Sayın Bülent BİLGİN ve Birecik OSB yüklenici firma yetkilileri ile bir araya geldi. Buluşmada Birecik OSB’de yapılan çalışmalar değerlendirilerek, karşılıklı bilgi ve fikir alışverişinde bulunuldu.
   IMG_1805 IMG_1811
  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

  Adres : Merkez Mah.Hastane Cad.Bahçelievler No:1
  Birecik / ŞANLIURFA
  Telefon : 0.414 652 1165 - 0.414 652 9095
  Eposta : info@birecikosb.org.tr
  BİRECİK ORGANİZE KISAYOLLAR

  » Hakkımızda
  » Yönetim kurulu
  » Online Harita
  » Talep Formu
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ  

  Birecik Organize Sanayi Bölgesi Kurumsal Web Sayfasında Kullanılan Yazı, resim, içerik vs. gibi materyaller telif haklarıyla korunmakta olup kaynak gösterilmeden kullanılamazlar.