" Birecik OSB’de İlk Fabrikanın Temeli Atıldı "
YAZIYA AİT DÖKÜMANLAR
 • İÇERİK BİLGİLERİ
  13 Kasım 2019 Tarihinde Eklendi.
  Bu İçerik 860 views

  110 Hektarlık alana kurulan, ilçemiz ekonomisine büyük katkı sağlayacak, birçok işsize iş kapısı açacak ve yatırımcılara büyük teşvik avantajları sunacak olan Birecik Organize Sanayi Bölgesinin altyapı çalışmaları tamamlanmıştı.

  Kaymakamımız Dr. Fatih Çelikkaya, Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Yaşar, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sadettin Bilgin, Birecik OSB Müdürü Muhammed Demir, siyasi parti temsilcileri ve Birecikli işadamlarının katılımlarıyla düzenlenen törenle, Birecik OSB’ye kurulacak ilk fabrikanın temeli, kesilen kurban ve yapılan dualar eşliğinde atıldı.

  Prefabrik sanayi yapıları üretecek, ilk etapta 30 kişiye istihdam sağlayacak, bu istihdam sayısını 100 kişiye çıkarmayı hedefleyen ve Birecik OSB’de ilk fabrika olma özelliği taşıyacak olan Arge Prefabrik Fabrikası, yakın bir zamanda tamamlanarak üretime geçecek.

  fabrika 6 fabrika 8 fabrika 7 fabrika 5 fabrika 4 fabrika 3 fabrika 2 fabrika 1

  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

  Adres : Merkez Mah.Hastane Cad.Bahçelievler No:1
  Birecik / ŞANLIURFA
  Telefon : 0.414 652 1165 - 0.414 652 9095
  Eposta : info@birecikosb.org.tr
  BİRECİK ORGANİZE KISAYOLLAR

  » Hakkımızda
  » Yönetim kurulu
  » Online Harita
  » Talep Formu
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ  

  Birecik Organize Sanayi Bölgesi Kurumsal Web Sayfasında Kullanılan Yazı, resim, içerik vs. gibi materyaller telif haklarıyla korunmakta olup kaynak gösterilmeden kullanılamazlar.