" Birecik OSB’de Bir Fabrikanın Daha Temeli Atıldı. "
YAZIYA AİT DÖKÜMANLAR
 • İÇERİK BİLGİLERİ
  14 Şubat 2020 Tarihinde Eklendi.
  Bu İçerik 792 views

  Gün geçtikçe değişen ve gelişen yatırımcıların dikkatini üzerine çeken Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nde bir fabrikanın daha temeli atıldı. 250 kişiye istihdam sağlayacak olan Gawli tekstil fabrikasının temeli, düzenlen törenle Kaymakamımız Dr. Fatih Çelikkaya’nın katılımlarıyla kurban kesiminin ardından dualar eşliğinde atıldı. Törenin ardından Kaymakamımız, daha önce temelleri atılan ve yapım çalışmaları devam eden fabrikalarda incelemelerde bulunarak Birecik OSB Müdürü Muhammed Demir’den bilgiler aldı.

  Törende Birecik Belediye Başkan Vekili Mehmet Açar, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sadettin Bilgin, Birecik OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Gawli Tekstil Konfeksiyon İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karayel ve Yardımcısı Erkan Karayel de yer aldı.                                                                         osb temel osb temel2 WhatsApp Image 2020-02-13 at 11.47.38

  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

  Adres : Merkez Mah.Hastane Cad.Bahçelievler No:1
  Birecik / ŞANLIURFA
  Telefon : 0.414 652 1165 - 0.414 652 9095
  Eposta : info@birecikosb.org.tr
  BİRECİK ORGANİZE KISAYOLLAR

  » Hakkımızda
  » Yönetim kurulu
  » Online Harita
  » Talep Formu
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ  

  Birecik Organize Sanayi Bölgesi Kurumsal Web Sayfasında Kullanılan Yazı, resim, içerik vs. gibi materyaller telif haklarıyla korunmakta olup kaynak gösterilmeden kullanılamazlar.