" Birecik OSB’de Bir Fabrikanın Daha Temeli Atıldı "
YAZIYA AİT DÖKÜMANLAR
 • İÇERİK BİLGİLERİ
  8 Ocak 2021 Tarihinde Eklendi.
  Bu İçerik 214 views

  Gün geçtikçe büyüyerek ilçemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan Birecik OSB’de bir prefabrik fabrikası faaliyete geçmiş, 6 fabrikanın da temeli atılmıştı. Bugünde bir fabrikanın daha temeli dualar eşliğinde atıldı.

  Kaymakamımız Kadir Duman, Platform A.Ş. gıda fabrikasının temel atma törenine katılarak firma sahipleri ve ilçemiz adına hayırlı olması temennisinde bulundu. Tüm yatırımcılarımızın yanında ve destekçisi olacaklarını bir kez daha dile getirdi.

  Çikolata, kraker, kek vb. ürünleri üretecek Platform A.Ş.’ye Birecik OSB’de 120.000 m2’den oluşan 4 parsel tahsis edilmişti. Etaplar halinde yapılacak olan fabrikanın ilk bölümünün yılsonunda tamamlanması ve ilk etapta 100 kişiye istihdam sağlanması hedefleniyor.

  Törene Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sadettin Bilgin ile yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Abdulvahap Aktar ve Platform A.Ş.’nin sahibi Suphi Tören katıldı.

  IMG_1683 IMG_1716 IMG_1722

  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

  Adres : Merkez Mah.Hastane Cad.Bahçelievler No:1
  Birecik / ŞANLIURFA
  Telefon : 0.414 652 1165 - 0.414 652 9095
  Eposta : info@birecikosb.org.tr
  BİRECİK ORGANİZE KISAYOLLAR

  » Hakkımızda
  » Yönetim kurulu
  » Online Harita
  » Talep Formu
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ  

  Birecik Organize Sanayi Bölgesi Kurumsal Web Sayfasında Kullanılan Yazı, resim, içerik vs. gibi materyaller telif haklarıyla korunmakta olup kaynak gösterilmeden kullanılamazlar.