" Birecik OSB Yönetim Binasının Temeli Atıldı "
YAZIYA AİT DÖKÜMANLAR
 • İÇERİK BİLGİLERİ
  21 Şubat 2020 Tarihinde Eklendi.
  Bu İçerik 908 views

  Bir an önce faaliyete geçmesi ve fabrika bacalarının tütmesi için çalışmaların hızla yürütüldüğü Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nin yönetim binasının yapım işi ihalesi geçtiğimiz hafta tamamlanmıştı. Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın “Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı” kapsamındaki desteği ile yapılacak olan Birecik OSB Yönetim Binasının temeli, düzenlen törenle Kaymakamımız Dr. Fatih Çelikkaya’nın katılımlarıyla dualar eşliğinde atıldı.

  Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sadettin Bilgin, Birecik OSB Müdürü Muhammed Demir, Birecik OSB Yönetim Kurulu Üyeleri ve girişimcilerin de yer aldığı törenin ardından Birecik OSB yönetim binası yapım aşaması hakkında ihaleyi alan firma yetkililerinden bilgi alan Kaymakamımız, ilçemiz ekonomisi ve istihdamı açısından son derece önemli olan Birecik OSB’nin faaliyete geçmesi için önemli yol kat ettiklerini, daha önce 3 fabrikanın temellinin atıldığını ve gün geçtikçe yatırımcıların dikkatini üzerine çektiğini belirterek ilçemiz adına hayırlı olmasını diledi.

  IMG_7673IMG_7664IMG_7721IMG_7695

  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

  Adres : Merkez Mah.Hastane Cad.Bahçelievler No:1
  Birecik / ŞANLIURFA
  Telefon : 0.414 652 1165 - 0.414 652 9095
  Eposta : info@birecikosb.org.tr
  BİRECİK ORGANİZE KISAYOLLAR

  » Hakkımızda
  » Yönetim kurulu
  » Online Harita
  » Talep Formu
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ  

  Birecik Organize Sanayi Bölgesi Kurumsal Web Sayfasında Kullanılan Yazı, resim, içerik vs. gibi materyaller telif haklarıyla korunmakta olup kaynak gösterilmeden kullanılamazlar.