" Birecik OSB Yatırımcılara Ruhsat Verme Aşamasında "
YAZIYA AİT DÖKÜMANLAR
 • İÇERİK BİLGİLERİ
  5 Ekim 2018 Tarihinde Eklendi.
  Bu İçerik 1,268 views
  05/10/2018
  110 Hektarlık alana kurulan, teşvik açsından en avantajlı bölgede bulunan, ilçemiz ekonomisine büyük katkı sağlayacağı öngörülen ve birçok vatandaşımıza iş kapısı açacak olan Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nin altyapı çalışmalarında sona yaklaşıldı.
  Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÇELİKKAYA Birecik Organize Sanayi Bölgesine bir ziyaret gerçekleştirerek yerinde incelemelerde bulundu. Birecik OSB sahasını gezen kaymakamımız, yapılan altyapı çalışmaları hakkında Birecik OSB Müdürü Sayın Mehmet Yaşar KARAOĞLU, Müdür Yardımcısı Sayın Bülent BİLGİN ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.
  Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nin ruhsat verme aşamasına geldiğini, en kısa sürede tahsisi yapılan yatırımcıların fabrikalarını kurarak yatırımlarına başlayabileceklerini belirten Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÇELİKKAYA, yatırım yapacak firmalara her türlü kolaylığın sağlanacağını ve her zaman yanlarında olacaklarını dile getirdi. Yatırımcıları Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nde yatırım yapmaya ve teşvik avantajlarından yararlanmaya davet etti.
  1 2 3 4
  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

  Adres : Merkez Mah.Hastane Cad.Bahçelievler No:1
  Birecik / ŞANLIURFA
  Telefon : 0.414 652 1165 - 0.414 652 9095
  Eposta : info@birecikosb.org.tr
  BİRECİK ORGANİZE KISAYOLLAR

  » Hakkımızda
  » Yönetim kurulu
  » Online Harita
  » Talep Formu
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ  

  Birecik Organize Sanayi Bölgesi Kurumsal Web Sayfasında Kullanılan Yazı, resim, içerik vs. gibi materyaller telif haklarıyla korunmakta olup kaynak gösterilmeden kullanılamazlar.