" Birecik OSB Müteşebbis Heyeti Ekim Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi "
YAZIYA AİT DÖKÜMANLAR
 • İÇERİK BİLGİLERİ
  9 Ekim 2018 Tarihinde Eklendi.
  Bu İçerik 310 views
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Bu Konuyu Puanlayın.
  Loading...Loading...
  09/10/2018
  Birecik Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı Kaymakamlık Toplantı Salonunda 09.10.2018 Salı günü saat 10.00’da gerçekleştirildi.
  Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÇELİKKAYA’nın Başkanlık ettiği toplantıya Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Sadettin BİLGİN ve Birecik Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Üyeleri katıldı.
  Toplantıda, Birecik için büyük önem arz eden, ilçe ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayacak olan ve altyapı çalışmalarında sona yaklaşılan Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nde gelinen son nokta değerlendirildi, bundan sonra atılacak adımlar masaya yatırıldı.
  Ayrıca OSB doğal gaz boru hatlarının döşenmesi, su ihtiyacının kalıcı bir çözüme kavuşturulması, elektrik sorunu ve OSB etrafına ihata duvarının yapılması gibi konular da görüşülerek, bu sorunların çözüme kavuşturulması için izlenecek yol haritası belirlendi.
  Birecik OSB’nin bacalarının tütmesinin ilçemiz ekonomisine büyük değer katacağına dikkat çeken Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÇELİKKAYA, tahsisi yapılan yatırımcıların fabrikalarını bir an önce kurmaları için çalışmalara hız vereceklerini belirtti. Teşvik açsından en avantajlı bölgede bulunan Birecik OSB’ye yatırım yapacak olan firmalara her türlü kolaylığın sağlanacağını da sözlerine ekledi.
  IMG_0137 IMG_0142 IMG_2289
  image_pdfimage_print
  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

  Adres : Merkez Mah.Hastane Cad.Bahçelievler No:1
  Birecik / ŞANLIURFA
  Telefon : 0.414 652 1165 - 0.414 652 9095
  Eposta : info@birecikosb.org.tr
  BİRECİK ORGANİZE KISAYOLLAR

  » Hakkımızda
  » Yönetim kurulu
  » Online Harita
  » Talep Formu
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ  

  Birecik Organize Sanayi Bölgesi Kurumsal Web Sayfasında Kullanılan Yazı, resim, içerik vs. gibi materyaller telif haklarıyla korunmakta olup kaynak gösterilmeden kullanılamazlar.