" Birecik Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Mayıs Ayı Toplantısı Kaymakamımız Sayın Kadir Perçi Başkanlığında Gerçekleştirildi "
YAZIYA AİT DÖKÜMANLAR
 • İÇERİK BİLGİLERİ
  4 Mayıs 2018 Tarihinde Eklendi.
  Bu İçerik 747 views
  Birecik Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı Kaymakamlık Toplantı Salonunda 04.05.2018 Cuma günü saat 14.00’da gerçekleştirildi.
  Kaymakamımız Sayın Kadir PERÇİ’nin Başkanlık ettiği toplantıya Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Sadettin BİLGİN ve Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Üyeleri katıldı.
  Toplantıda, 110 Hektarlık alana kurulan, ilçemiz ekonomisine büyük katkı sağlayacağı öngörülen ve birçok işsize iş kapısı açacak olan Birecik Organize Sanayi Bölgesi altyapı çalışmalarında gelinen son nokta değerlendirildi.
  Ayrıca OSB doğal gaz boru hatlarının döşenmesi, su ihtiyacının kalıcı bir çözüme kavuşturulması, elektrik sorunu ve OSB etrafına ihata duvarının yapılması gibi konular masaya yatırılarak değerlendirmelerde bulunuldu. Birecik OSB’nin bacalarının bir an önce tütmesi için yapılması gerekenler görüşüldü.
   
  SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

  Adres : Merkez Mah.Hastane Cad.Bahçelievler No:1
  Birecik / ŞANLIURFA
  Telefon : 0.414 652 1165 - 0.414 652 9095
  Eposta : info@birecikosb.org.tr
  BİRECİK ORGANİZE KISAYOLLAR

  » Hakkımızda
  » Yönetim kurulu
  » Online Harita
  » Talep Formu
  BİRECİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ  

  Birecik Organize Sanayi Bölgesi Kurumsal Web Sayfasında Kullanılan Yazı, resim, içerik vs. gibi materyaller telif haklarıyla korunmakta olup kaynak gösterilmeden kullanılamazlar.